110V-260V to DC12V/24V 10W 15W 20W 25W 30W 36W 45W 50W 60W 80W 100W 120W 150W Waterproof Driver Power Supply Adapter Transformer
Price:
8.82
 LED Lightings for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satisled.com/web/image/product.template/608/image_1920?unique=3e3d1d1
(0 review)
Not Available For Sale
  • Wattage
  • Voltage
This combination does not exist.
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Parameters:
  • Short Circuit Protection
  • Waterproof Degree: IP67, for outdoor use
  • Safety Standard: meet CE, FCC
  • Input: AC 90-250V 50/60Hz
  • Output:DC 12V 10W/15W/20W/25W/30W/36W/45W/50W/60W/80W/100W/120W/150W
     DC 24V  20W/25W/30W/36W/45W/50W/60W/80W/100W/120W/150W
  • Size: DC12V -10W : 95*30*20
                   DC12V -15W : 95*30*20
                   DC12V /DC 24V - 20W :160*30*20
                   DC12V /DC 24V - 25W :160*30*20
                   DC12V /DC 24V - 30W : 200*30*20
                   DC12V /DC 24V - 36W : 200*30*20
                   DC12V /DC 24V - 45W : 185*30*20
                   DC12V /DC 24V - 50W : 160*42*32
                   DC12V /DC 24V - 60W : 180*45*30
                   DC12V /DC 24V - 80W : 153*70*40
                   DC12V /DC 24V - 100W : 190*65*40
                   DC12V /DC 24V - 120W : 210*65*40
                   DC12V /DC 24V - 150W : 210*65*40
Wattage 10W or 15W or 20W or 25W or 30W or 36W or 45W or 50W or 60W or 80W or 100W or 120W or 150W
Voltage 12V or 24V