DMX128 AC100-240V 7W DMX Amplifier/Splitter/Signal Distributor/Repeater for Digit LED Strip Light
Price:
13.10
 LED Lightings for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satisled.com/web/image/product.template/2269/image_1920?unique=8cf0d0c
(0 review)
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Categories :
    DMX controller
    SKU :
    Share :
    100% original guarantee
    Return within 30days
    Worldwide Fast delivery
    Description :
    Technical Parameters:
    • Working temperature: -20-60 degree
    • Input voltage: AC 100 ~ 240V  50~60HZ
    • Rated power: 7W
    • Input signal:1 channel DMX512 signal
    • The isolation voltage between input/output interface: > 1000V