AC100-240V(50Hz/60Hz) 4CH LED DMX512 Signal Distributor Controller
Price:
43.02
 LED Lightings for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satisled.com/web/image/product.template/1432/image_1920?unique=e6d8d8d
(0 review)
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Categories :
    DMX controller
    SKU :
    Share :
    100% original guarantee
    Return within 30days
    Worldwide Fast delivery
    Summary:
    Specifications:
    Supply voltage
    AC100~240V(50~60HZ)
    Input signal
    1 channel DMX512 signal
    Output signal
    4channel DMX512 signal output, output port can be connected to the most 32pcs equipment
    Isolation voltage between input/output interface
    >1000V
    Rated power
    4W
    External dimension
    241*109.5*37.5mm
    Package size
    270*170*68mm