Price:
2.26
 LED Lightings for Everything!
FPC/FFC Ribbon Flexible Flat Cable Pitch 0.5MM 16P Wire lot(10 pcs)
153mm 18LEDs RGB Aluminum Base Plate Circle Black PCB Board for Underground/Wall Lamp lot(10 pcs)
https://www.satisled.com/web/image/product.template/5831/image_1920?unique=7e154e6
(0 review)
Not Available For Sale
  • Emitting Color
  • Voltage
  • Base Type
This combination does not exist.
Categories :
LED Corn Bulb
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Parameters:
  • Wattage: 7W
  • Dimmable: Not Dimmable
  • Lumen: 260-300Lm
  • Input Voltage: AC DC 12V-24V (Optional)
  • Working Frequency: 50-60HZ
  • Working Temperature: -25°C - +65°C
  • Certificate: CE&ROHS
  • Lifetime: 50000 Hours
  • Base Type: E27,E26,E14,E12,GU10,G9,B22
  • LED Quantity: 27LEDs (≈ 7W Incandescent)
  • Size(L*D): 77*31mm;77*31mm;80*31mm;78*31mm;72*31mm;72*31mm;77*31mm
  • Emitting Color: Cool White(6000-6500K), Neutral White (4000-4500K), Warm White(3000-3500K)
RP275 (2)
-27
Emitting Color Warm White 3000-3500K or Natural White 4000K or Cool White 6000-6500K
Voltage 12V or 24V