3W 5W 7W 9W 12W B22 5730 SMD LED Spotlight AC110V/220V Home Light No Dimmable LED Bulb Light
Price:
1.21
 LED Lightings for Everything!
LED Floodlight With PIR Motion Sensor 10W 20W 30W 50W 100W LED Outdoor Garden Housing Flood Light 2
DC 12V Dream Color 5050 RGB LED Strip Light 16.4FT 1903 Smart IC Waterproof 30 Leds/m
https://www.satisled.com/web/image/product.template/152/image_1920?unique=3e3d1d1
(0 review)
Not Available For Sale
  • Wattage
  • Emitting Color
  • Dim Options
This combination does not exist.
Categories :
LED Bulb
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Features:
  • Environmentally Friendly
  • Reduces energy consumption up to 80%.
  • Lifetime up to 50,000 Hours
  • Save money and reduce energy usage from the electrical grid.
  • LED bulb neither include mercury nor ultraviolet radiation.
  • Suitable for all indoor usage - home, office or retail environment
Parameters:
  • Socket Base: B22
  • Shell Material: Plastic Cover
  • Dimmable: no dimmable
  • Output Power: 3W/5W/7W/9W/12W
  • Input Voltage: AC 110V-130V or AC 220V-240V
  • Emitting Color: warm white 2700-3200k; cold white 6000-6500K.
Wattage 3W or 5W or 7W or 9W or 12W