3W G4 2835 SMD LED Halogen Bulb AC220V/AC DC12V Home Light LED Silica Gel Lamp lot(10 pcs)
Price:
8.53
 LED Lightings for Everything!
LED Floodlight With PIR Motion Sensor 10W 20W 30W 50W 100W LED Outdoor Garden Housing Flood Light 2
DC 12V Dream Color 5050 RGB LED Strip Light 16.4FT 1903 Smart IC Waterproof 30 Leds/m
https://www.satisled.com/web/image/product.template/189/image_1920?unique=0f58c1d
(0 review)
Not Available For Sale
(1.02 / Unit(s))
  • Emitting Color
  • Voltage
  • Cover Type
This combination does not exist.
Categories :
Silica gel lamp
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Parameters:
  • Base Type: G4
  • Wattage: 3W
  • Material: PC
  • Lumen: 150-180LM
  • SMD Type: 2835 SMD
  • Certification:CE&ROHS
  • Cover Type: transparent/frosted
  • Voltage:AC 220V&AC/DC 12V