9W E26 E12 5730 SMD LED Corn Bulb Lamp 110/DC12V/DC24V Chandelier LEDs Candle light
Price:
1.19
 LED Lightings for Everything!
DC12V SMD 5730 LED Module Injection Small Waterproof Mini 2 Chips LED Module lot(20 pcs)
LMUN2211LT1G A8A SOT-23 Triode Transistor NPN 50V/100mA lot(20 pcs)
https://www.satisled.com/web/image/product.template/440/image_1920?unique=1985c6e
(0 review)
Not Available For Sale
  • Emitting Color
  • Voltage
  • Base Type
This combination does not exist.
Categories :
LED Corn Bulb
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Parameters:
  • Wattage: 9W
  • Base type: E12/E26
  • Voltage: 110V/DC12V/DC24V
  • Material:Aluminum PCB Cooling
  • LED type: SMD 5730
  • Lifespan:> 50000hours
  • LED quantity: 27LEDs ≈ (≈ 9W Incandescent)
  • Emitting color: Warm white/ Cold White/ Neutral White
  • Color temperature: 6000-6500K (cool white); 3000-3500K (warm white); 4000-4500K (Neutral White)
Emitting Color Warm White 3000-3500K or Natural White 4000K or Cool White 6000-6500K
Voltage 110V or 12V or 24V