Battery Powered LED Halloween Pumpkin Light String 1.5M/2M/3M/4M/5M
Price:
6.63
 LED Lightings for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satisled.com/web/image/product.template/1720/image_1920?unique=8cf0d0c
(0 review)
Not Available For Sale
  • Length
This combination does not exist.
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Features:
  • Powered by three 1.5V batteries, safe and reliable power supply