Fixed Arm LED Street Lights 100W 150W 200W AC100-265V Outdoor Module Light Emitting White/Warm White
Price:
12.23
 LED Lightings for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satisled.com/web/image/product.template/2494/image_1920?unique=66ff883
(0 review)
Not Available For Sale
  • Wattage
  • Emitting Color
This combination does not exist.
Categories :
LED Street Light
SKU :
Share :
100% original guarantee
Return within 30days
Worldwide Fast delivery
Parameters:
Wattage 100W or 150W or 200W