DC12V-24V 10A 86-Style Wall Mounted Rotary Panel LED Dimmer for LED Strip Light Lamp
Price:
6.79
 LED Lightings for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satisled.com/web/image/product.template/2097/image_1920?unique=811a4ac
(0 review)
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    SKU :
    Share :
    100% original guarantee
    Return within 30days
    Worldwide Fast delivery
    Features:
    • Standard 86-style socket, easy to install.
    • Infinite knob style dimming, easy to operate.
    • Real 0~100% brightness adjust, 4096 scale levels.
    • Comfort to human eye visual  characteristic.
    • Lamplight soft and stable, without flickers, welcome to compare.
    • Automatically adapt to 12-24V working voltage.
    • Can be equipped with power repeater to expand power.
    • Power loss memory function.
    Product parameter:
    • Input power: DC12V~DC24V
    • Output signal: Constant voltage PWM
    • Max load current: 10A
    • Output power: 120W/240W(12V/24V)
    • Dimming range: 0-100%