DMX300B 3CH High-Voltage DMX decoder; with XLR3 and RJ45 input AC110V~220V with LCD Display ;RGB(3Channel) decoder
Price:
13.10
 LED Lightings for Everything!
9W G4 G9 COB LED Halogen Bulb AC110V/220V Home Light LED Dimmable Silica Gel Lamp
4W High Power Imitation Lumen RGBW Led Eight Feet 30mil 40mil 45mil
https://www.satisled.com/web/image/product.template/7047/image_1920?unique=b2d4ce0
(0 review)
Not Available For Sale
    This combination does not exist.
    Categories :
    DMX controller
    SKU :
    Share :
    100% original guarantee